• Zabezpečovací technika

    Nenechte druhé,
    aby si přivlastňovali něco, co jim nepatří ...

O nás

Zabýváme se prodejem, pronájmem, poradenstvím a technickým servisem. Vzhledem k dlouholeté praxi, umíme poskytnout nadstandartní služby.
Nabízíme GSM alarmy, GPS jednotky, kamerové systémy a příslušenství.

Naše firma, Vám po zabezpečení vašeho majetku, přinese pocit klidu a bezpečí.

Připravili jsme pro Vás eBook, který si můžete stáhnout na našich stránkách, kde se dozvíte informace o tom, co si představit pod pojmem zabezpečovací technika, k čemu slouží a proč je dobré jí mít.

Nenabízíme předem určené sestavy, kde Vám něco chybí nebo naopak přebývá. Kdy si musíte zbylé detektory, senzory nebo klíčenky dokoupit nebo naopak pro ně nemáte následně uplatnění. My Vám sestavíme zabezpečení přesně na míru podle Vašich představ.

Vzhledem k dlouholeté praxi, Vám můžeme poskytnout odborné poradenství a kvalitní produkty a služby v oblasti zabezpečení.

Vždy se snažíme vyjít zákazníkovi vstříc. Posloucháme přání a požadavky zákazníků a snažíme zvolit vhodný typ zabezpečení s ohledem na jeho přání a požadavky. Zakázky řešíme v co nejkratším možném termínu, aby Váš majetek, byl co nejdříve chráněn.

Důkazem, že naši práci děláme dobře, jsou naši zákazníci, kteří se nám opakovaně vrací či doporučí naše služby rodině či přátelům – Velice si toho vážíme a rádi bychom Vám touto cestou za to poděkovali.

Jedete na dovolenou, máte rozestavěný dům či chcete po dobu určitou monitorovat nějaký objekt či ohlídat Váš majetek – využijte možnosti pronájmu zabezpečovací techniky ( zabezpečovacího či kamerového systému ). V případě zájmu, nás kontaktujte telefonicky, e-mailem či vyplňte kontaktní formulář a sdělíme Vám podrobnější informace a podmínky pronájmu zabezpečovací techniky.

Internetový obchod

Navštivte náš internetový obchod, kde si můžete zakoupit již hotové zabezpečovací GSM alarm sestavy a příslušenství.

eBook ke stažení

Stáhněte si zdarma náš eBook a získejte informace o tom, co si představit pod pojmem zabezpečovací technika, k čemu slouží a proč je dobré jí mít.

captcha