• Zabezpečovací technika

    Nenechte druhé,
    aby si přivlastňovali něco, co jim nepatří ...

Foto pasti

Používá se, pro sledování zvěře, hlídání zaparkovaného vozidla, chat, pozemků, skladů či jiných objektů.

Lze použít pro vnitřní i venkovní použití.
Je opatřena centrálním senzorem pohybu a dvěma postranními čidly, které jsou velmi citlivé což, umožňuje velmi rychlou reakci zařízení a zahájení fotografického či video záznamu. 

Umožňuje souběžně pořizovat fotografie i video záznam najednou.


Obsahuje LED diodové osvětlení, které je v noci neviditelné. Vysoké rozlišení zajišťuje kvalitní snímek.


Pořízené fotografie a video záznam je uložen na SD kartu a v případě, že má foto past integrovanou GSM bránu je možné odesílat fotografie MMS zprávou na mobilní telefon nebo zasláním na e-mail.

Některé typy foto pastí umožňují i nastavení časování spuštění monitorování dle uživatelských potřeb – například pouze v noci nebo naopak po celý den  

Na foto pasti, lze nastavit zobrazení data, času, čísla a teploty a lze jej uzamknout heslem. Některé typy umožnují i vlastní pojmenování a lokalizaci umístění pomocí GPRS souřadnic.

V případě, že máte zájem o foto past, kontaktujte nás telefonicky, e-mailem či vyplňte kontaktní formulář a my Vám podle Vašich parametrů a požadavků, doporučíme vhodný typ foto pasti.


Internetový obchod

Navštivte náš internetový obchod, kde si můžete zakoupit již hotové zabezpečovací GSM alarm sestavy a příslušenství.

eBook ke stažení

Stáhněte si zdarma náš eBook a získejte informace o tom, co si představit pod pojmem zabezpečovací technika, k čemu slouží a proč je dobré jí mít.

captcha